Buty trekkingowe
wytrzymałość, niezawodność i maksymalna wygoda
buty trekkingowe wysokie

Crosser Plus GTX RR Lady

Lekkie buty dla aktywnych kobiet, które zapewnią dodatkowe wsparcie kostki na trudniejszych fragmentach szlaków. Lekka konstrukcja wsparta wodoodporną membraną GORE-TEX® świetnie sprawdza się w czasie zmiennej pogody.
679,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Krój 3/4
Cholewka Cordura, kevlar, materiał tekstylny
Podszewka Materiał tekstylny
Membrana GORE-TEX® Extended Comfort Footwear
Śródpodeszwa Pianka EVA
Podeszwa Vibram® Speed Hiking Lite
Otok Nie
Wzmocniony przód Tak
Raki automatyczne Nie
Raki pół-automat. Nie
Zamberlan Crosser Plus GTX RR Lady
Lekkie buty dla aktywnych kobiet, które zapewnią dodatkowe wsparcie kostki na trudniejszych fragmentach szlaków. Lekka konstrukcja wsparta wodoodporną membraną GORE-TEX® świetnie sprawdza się w czasie zmiennej pogody.
Doskonała propozycja dla wszystkich pań poszukujących wszechstronnego obuwia turystycznego do komfortowego i szybkiego przemierzania szlaków. Podobnie jak większość czołowych producentów obuwia, także marka Zamberlan postanowiła umieścić w swojej ofercie niezwykle lekkie buty turystyczne dla kobiet, które przemieszczają się z niezbyt ciężkim plecakiem i chciałyby jeszcze efektywniej poruszać się zarówno pod górę, jak i w dół. Model Crosser Plus GTX® RR Lady to idealne połączenie zwinności i wyjątkowych cech terenowych, które pozwalają na dynamiczne przemieszczanie się nie tylko po górskich szlakach, ale również na prostszych ścieżkach. Zastosowana w tym modelu podwyższona cholewka odpowiada za zwiększoną stabilność na trudnych fragmentach.

Buty są stosunkowo lekkie. Wpływ na to mają takie materiały jak Cordura i Kevlar, które są jednocześnie bardzo wytrzymałe na uszkodzenia. Model ten sprawdza się podczas wykorzystania przez większą część roku, dzięki ochronie przed warunkami zewnętrznymi zapewnianymi przez membranę GORE-TEX® Extended Comfort. Daje ona gwarancję wysokiej wodoodporności i sprawnego odprowadzania wilgoci.

Damskie buty turystyczne Zamberlan Crosser Plus GTX® RR Lady zawdzięczają swoją popularność również doskonałej amortyzacji. Składa się na nią warstwa skutecznie pochłaniającej wstrząsy pianki, która odpowiada za komfort każdego kroku na najdłuższych trasach.

Buty turystyczne dla kobiet Zamberlan Crosser Plus GTX® RR Lady to:
  • Optymalne dopasowanie stopy;
  • Podwyższona cholewka;
  • Wysoka stabilność w terenie;
  • Legendarne materiały – Cordura oraz Kevlar;
  • Wodoodporna membrana GORE-TEX® Extended Comfort;
  • Wzmocniona w kluczowych miejscach cholewka;
  • Bardzo skuteczna amortyzacja;
  • Wszechstronna podeszwa marki Vibram®.
GORE-TEX®
GORE-TEX® to najbardziej znana na świecie membrana wodoodporna stosowana w zaawansowanych butach trekkingowych i górskich. Jej głównym zadaniem jest ochrona buta przed dostawaniem się wody do środka, przy jednoczesnym umożliwieniu odprowadzania wilgoci powstającej w czasie wysiłku na zewnątrz. Membrana GORE-TEX® doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Rolle GTX
929,00 zł
zobacz szczegóły
Vioz GTX Lady
1 069,00 zł
zobacz szczegóły
Guide GTX RR
1 249,00 zł
zobacz szczegóły