Buty trekkingowe
wytrzymałość, niezawodność i maksymalna wygoda
buty trekkingowe wysokie

Guide GTX RR

Model będący zaawansowanymi butami trekkingowymi, gwarantującymi odpowiednią stabilność i wsparcie podczas długich wypraw z ciężkim plecakiem. Wysoka wytrzymałość i niezawodność to cechy najbardziej doceniane na szlaku.
1 249,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Krój Wysokie
Cholewka Nubuk
Podszewka Materiał tekstylny
Membrana GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
Śródpodeszwa Pianka EVA, pianka
Podeszwa Vibram® StarTrek
Otok Tak
Wzmocniony przód Tak
Raki automatyczne Nie
Raki pół-automat. Nie
Zamberlan Guide GTX RR
Model będący zaawansowanymi butami trekkingowymi, gwarantującymi odpowiednią stabilność i wsparcie podczas długich wypraw z ciężkim plecakiem. Wysoka wytrzymałość i niezawodność to cechy najbardziej doceniane na szlaku.
Niezwykle cenione buty trekkingowe z oferty włoskiego producenta – marki Zamberlan. Doskonałe połączenie poszczególnych elementów pozwoliło stworzyć niemal idealny but trekkingowy. Jest on chętnie wybierany przez doświadczonych użytkowników, poszukujących maksymalnej niezawodności na długich dystansach.

Podstawą obuwia trekkingowego jest wytrzymała cholewka. W tym modelu została zastosowana świetnie sprawdzająca się skóra nubukowa o znacznej grubości. Dodatkowo wsparto ją impregnacją Hydrobloc®, która zabezpiecza przed szybkim namakaniem. Pełną ochronę przed deszczem gwarantuje połączenie jej z membraną GORE-TEX® Performance Comfort. Dolna część została dodatkowo wsparta gumowym otokiem.

Wysokiej klasy podeszwa odpowiada za utrzymanie optymalnej trakcji na całym szlaku. Zastosowanie paneli z amortyzującej pianki w śródpodeszwie gwarantuje efektywne tłumienie uderzeń na twardszym podłożu, co przekłada się na zwiększony komfort na najdłuższych trasach.

Buty do trekkingu Zamberlan Guide GTX® RR to dbałość o najmniejsze szczegóły. Skórzany język, możliwość innego napięcia dolnej i górnej strefy sznurowania, czy miękkie wykończenie górnej części cholewki, przekładają się na perfekcyjne właściwości użytkowe.


Buty trekkingowe Zamberlan Guide GTX® RR to:
  • Wysoka wytrzymałość, którą zapewnia nubukowa cholewka z mocnym otokiem;
  • Doskonałe zabezpieczenie przed wodą dzięki membranie GORE-TEX® Performance Comfort;
  • Konstrukcja Zamberlan Air System sprawia, że buty cechują się wysoką oddychalnością;
  • Optymalne wsparcie kostki w trudniejszym terenie;
  • Podeszwa gwarantująca dobrą przyczepność na zróżnicowanym podłożu;
  • Perfekcyjne wykończenie we włoskiej fabryce.
własciwości butów zamberlan
Made in Italy
Najbardziej zaawansowane modele marki Zamberlan są produkowane we włoskich fabrykach, co daje gwarancję najwyższej jakości wykonania. Ręczne wykonanie całego modelu przez wyspecjalizowanych pracowników pozwala perfekcyjnie dopracować najmniejszy detal. Metka Made in Italy to pewność, że ten model butów jest wyjątkowy.
GORE-TEX®
GORE-TEX® to najbardziej znana na świecie membrana wodoodporna stosowana w zaawansowanych butach trekkingowych i górskich. Jej głównym zadaniem jest ochrona buta przed dostawaniem się wody do środka, przy jednoczesnym umożliwieniu odprowadzania wilgoci powstającej w czasie wysiłku na zewnątrz. Membrana GORE-TEX® doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Hydrobloc®
Hydrobloc® to opatentowany przez markę Zamberlan sposób bardzo trwałej impregnacji oraz obróbki skóry na etapie jej produkcji. Dzięki temu charakteryzuje się ona zwiększoną wodoodpornością, jest mniej wrażliwa na zabrudzenia, a także posiada doskonałą wytrzymałość. Obuwie wykonane ze skóry Hydrobloc® cechuje się wysoką żywotnością i świetnymi cechami użytkowymi.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Tofane NW GTX RR
1 549,00 zł
zobacz szczegóły
Fox GTX
549,00 zł
zobacz szczegóły
Guide GTX RR Lady
1 199,00 zł
zobacz szczegóły