Buty trekkingowe
wytrzymałość, niezawodność i maksymalna wygoda
buty trekkingowe wysokie

Ridge Mid GTX RR

Wszechstronne buty o podwyższonej cholewce, które doskonale sprawdzają się w czasie wycieczek w terenie, jak i wykorzystania podczas codziennych obowiązków.
699,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Krój 3/4
Cholewka Nubuk
Podszewka Materiał tekstylny
Membrana GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
Śródpodeszwa Pianka EVA
Podeszwa Vibram® Trail Mate
Otok Nie
Wzmocniony przód Tak
Raki automatyczne Nie
Raki pół-automat. Nie
Zamberlan Ridge Mid GTX RR
Wszechstronne buty o podwyższonej cholewce, które doskonale sprawdzają się w czasie wycieczek w terenie, jak i wykorzystania podczas codziennych obowiązków.
Niezwykle dopracowany model butów turystycznych o fantastycznym wyglądzie, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywany nie tylko podczas wycieczek terenowych. Stosunkowo lekka konstrukcja i wygoda to cechy wyróżniające ten model na tle konkurencji.

Buty terenowe Zamberlan Ridge Mid GTX® RR pozwalają na szybkie pokonywanie łatwiejszych szlaków. Stosunkowo niska waga, dobra amortyzacja i optymalne układanie się buta do stopy to ważne zalety podczas krótszych wycieczek turystycznych. Cholewka została wykonana z wytrzymałego nubuku, który wraz z przednim wzmocnieniem, chroniącym palce, znacząco podnosi wytrzymałość. Za ochronę stopy przed wodą odpowiada membrana GORE-TEX® Extended Comfort, nie dopuszczając do przedostawania się wody z zewnątrz do wnętrza buta. Wszystko to przy zachowaniu wysokiej oddychalności, która umożliwia utrzymanie komfortowego klimatu wewnątrz butów. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość wyśmienicie sprawdza się również w trakcie przejściowych pór roku.

Dobre buty do turystki to wysoka przyczepność w zróżnicowanym terenie. Podeszwa Vibram® Trail Mate sprawia, że dokładnie tak jest w tym modelu, a buty pozwolą pewnie przemierzać kolejne szlaki.

Buty do turystyki Zamberlan Ridge Mid GTX® RR to:
  • Świetny wygląd;
  • Wysoki komfort na szlaku za który odpowiada dobra amortyzacja;
  • Lekka konstrukcja zapewnia dynamikę każdego kroku;
  • Wysoka wytrzymałość dzięki wysokiej jakości nubukowi;
  • Niezawodna membrana GORE-TEX® chroniąca stopę przed warunkami atmosferycznymi;
  • Przyczepna podeszwa sprawdzająca się w zróżnicowanym terenie.
Hydrobloc®
Hydrobloc® to opatentowany przez markę Zamberlan sposób bardzo trwałej impregnacji oraz obróbki skóry na etapie jej produkcji. Dzięki temu charakteryzuje się ona zwiększoną wodoodpornością, jest mniej wrażliwa na zabrudzenia, a także posiada doskonałą wytrzymałość. Obuwie wykonane ze skóry Hydrobloc® cechuje się wysoką żywotnością i świetnymi cechami użytkowymi.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Sella NW GTX RR
1 729,00 zł
zobacz szczegóły
Tofane NW GTX RR
1 549,00 zł
zobacz szczegóły
Rolle GTX
929,00 zł
zobacz szczegóły