Buty trekkingowe
wytrzymałość, niezawodność i maksymalna wygoda
buty trekkingowe wysokie

Ridge Mid GTX RR

Wszechstronne buty o podwyższonej cholewce, które doskonale sprawdzają się w czasie wycieczek w terenie, jak i wykorzystania podczas codziennych obowiązków.
699,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Krój 3/4
Cholewka Nubuk
Podszewka Materiał tekstylny
Membrana GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
Śródpodeszwa Pianka EVA
Podeszwa Vibram® Trail Mate
Otok Nie
Wzmocniony przód Tak
Raki automatyczne Nie
Raki pół-automat. Nie
Zamberlan Ridge Mid GTX RR
Wszechstronne buty o podwyższonej cholewce, które doskonale sprawdzają się w czasie wycieczek w terenie, jak i wykorzystania podczas codziennych obowiązków.
Niezwykle dopracowany model butów turystycznych o fantastycznym wyglądzie, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywany nie tylko podczas wycieczek terenowych. Stosunkowo lekka konstrukcja i wygoda to cechy wyróżniające ten model na tle konkurencji.

Buty terenowe Zamberlan Ridge Mid GTX® RR pozwalają na szybkie pokonywanie łatwiejszych szlaków. Stosunkowo niska waga, dobra amortyzacja i optymalne układanie się buta do stopy to ważne zalety podczas krótszych wycieczek turystycznych. Cholewka została wykonana z wytrzymałego nubuku, który wraz z przednim wzmocnieniem, chroniącym palce, znacząco podnosi wytrzymałość. Za ochronę stopy przed wodą odpowiada membrana GORE-TEX® Extended Comfort, nie dopuszczając do przedostawania się wody z zewnątrz do wnętrza buta. Wszystko to przy zachowaniu wysokiej oddychalności, która umożliwia utrzymanie komfortowego klimatu wewnątrz butów. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość wyśmienicie sprawdza się również w trakcie przejściowych pór roku.

Dobre buty do turystki to wysoka przyczepność w zróżnicowanym terenie. Podeszwa Vibram® Trail Mate sprawia, że dokładnie tak jest w tym modelu, a buty pozwolą pewnie przemierzać kolejne szlaki.

Buty do turystyki Zamberlan Ridge Mid GTX® RR to:
  • Świetny wygląd;
  • Wysoki komfort na szlaku za który odpowiada dobra amortyzacja;
  • Lekka konstrukcja zapewnia dynamikę każdego kroku;
  • Wysoka wytrzymałość dzięki wysokiej jakości nubukowi;
  • Niezawodna membrana GORE-TEX® chroniąca stopę przed warunkami atmosferycznymi;
  • Przyczepna podeszwa sprawdzająca się w zróżnicowanym terenie.
Hydrobloc®
Hydrobloc® to opatentowany przez markę Zamberlan sposób bardzo trwałej impregnacji oraz obróbki skóry na etapie jej produkcji. Dzięki temu charakteryzuje się ona zwiększoną wodoodpornością, jest mniej wrażliwa na zabrudzenia, a także posiada doskonałą wytrzymałość. Obuwie wykonane ze skóry Hydrobloc® cechuje się wysoką żywotnością i świetnymi cechami użytkowymi.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Zenith Mid GTX RR
589,00 zł
zobacz szczegóły
Vioz GTX
979,00 zł
zobacz szczegóły
Zenith Mid GTX RR Lady
589,00 zł
zobacz szczegóły