Buty trekkingowe
wytrzymałość, niezawodność i maksymalna wygoda
buty trekkingowe wysokie

Tofane NW GTX RR

Najwyższej jakości klasyczne buty trekkingowe stworzone dla ambitnych miłośników długich wędrówek. Przyszywana podeszwa oraz wodoodporna membrana to połączenie, które gwarantuje długie użytkowanie w niemal każdych warunkach pogodowych.
1 549,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Krój Wysokie
Cholewka Woskowana skóra licowa
Podszewka Materiał tekstylny
Membrana GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
Śródpodeszwa Pianka
Podeszwa Zamberlan Vibram® NorTrack
Otok Nie
Wzmocniony przód Tak
Raki automatyczne Nie
Raki pół-automat. Nie
Zamberlan Tofane NW GTX RR
Najwyższej jakości klasyczne buty trekkingowe stworzone dla ambitnych miłośników długich wędrówek. Przyszywana podeszwa oraz wodoodporna membrana to połączenie, które gwarantuje długie użytkowanie w niemal każdych warunkach pogodowych.
Buty trekkingowe dla koneserów, doceniających elegancję tradycyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, ale chcących w pełni korzystać z najnowszych osiągnięć technologicznych. Połączenie tych dwóch elementów udało się osiągnąć w modelu Zamberlan Tofane NW GTX® RR, który należy do kolekcji Icona – butów przygotowanych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Model ten zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji dzięki technologii łączenia cholewki z podeszwą. Zamiast klejenia, oba elementy zszyto. Unikalny proces Norwegian Welt pozwala uzyskać bardzo trwałe połączenie, a jednocześnie umożliwia zastosowanie skutecznej warstwy amortyzacyjnej, co było niemożliwe w klasycznych rozwiązaniach. Dzięki temu buty trekkingowe Zamberlan Tofane NW GTX® RR oferują maksymalny komfort na długich trasach. Wielokilometrowe trekkingi to dla nich naturalne środowisko.

Perfekcyjnie wykonano również cholewkę, w której zastosowano wysokiej jakości skórę licową, dzięki czemu całość jest bardzo trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Dodatkowym wsparciem jest również impregnacja Hydrobloc®. Specjalne panele po bokach umożliwiają prawidłową pracę buta podczas stawiania kolejnych kroków. Dla pełnej ochrony przed wodą model ten wyposażono również w membranę GORE-TEX®.

Wszystkie elementy tworzą niezawodną całość, która pozwala wygodnie i stylowo przemierzać kolejne kilometry szlaków.

Wysokie buty trekkingowe Zamberlan Tofane NW GTX® RR to:
  • Doskonała stylistyka nawiązująca do najlepszych tradycji w produkcji obuwia;
  • Wysoka wytrzymałość gwarantowana przez wysokiej jakości skórę licową oraz nubukowe panele;
  • Pełne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi zapewniane przez membranę GORE-TEX® Performance Comfort;
  • Dodatkowa ochrona cholewki w postaci osłony palców;
  • Maksymalna przyczepność dzięki zastosowaniu podeszwy Vibram® NorTrack;
  • Wysoka jakość dzięki procesowi produkcji odbywającemu się we Włoszech.
własciwości butów zamberlan
Made in Italy
Najbardziej zaawansowane modele marki Zamberlan są produkowane we włoskich fabrykach, co daje gwarancję najwyższej jakości wykonania. Ręczne wykonanie całego modelu przez wyspecjalizowanych pracowników pozwala perfekcyjnie dopracować najmniejszy detal. Metka Made in Italy to pewność, że ten model butów jest wyjątkowy.
GORE-TEX®
GORE-TEX® to najbardziej znana na świecie membrana wodoodporna stosowana w zaawansowanych butach trekkingowych i górskich. Jej głównym zadaniem jest ochrona buta przed dostawaniem się wody do środka, przy jednoczesnym umożliwieniu odprowadzania wilgoci powstającej w czasie wysiłku na zewnątrz. Membrana GORE-TEX® doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Hydrobloc®
Hydrobloc® to opatentowany przez markę Zamberlan sposób bardzo trwałej impregnacji oraz obróbki skóry na etapie jej produkcji. Dzięki temu charakteryzuje się ona zwiększoną wodoodpornością, jest mniej wrażliwa na zabrudzenia, a także posiada doskonałą wytrzymałość. Obuwie wykonane ze skóry Hydrobloc® cechuje się wysoką żywotnością i świetnymi cechami użytkowymi.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Vioz GTX
1 069,00 zł
zobacz szczegóły
Sella NW GTX RR
1 729,00 zł
zobacz szczegóły
Guide GTX RR Lady
1 199,00 zł
zobacz szczegóły