Buty trekkingowe
wytrzymałość, niezawodność i maksymalna wygoda
buty trekkingowe wysokie

Vioz GTX Lady

Damskie buty trekkingowe w klasycznym wydaniu. Pełna skórzana cholewka o tradycyjnej linii i maksymalne dopasowanie do stopy to charakterystyczne elementy, które wyróżniają je na tle konkurencji.
1 069,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Krój Wysokie
Cholewka Naturalna skóra licowa
Podszewka Materiał tekstylny
Membrana GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
Śródpodeszwa Pianka
Podeszwa Vibram® 3D
Otok Nie
Wzmocniony przód Nie
Raki automatyczne Nie
Raki pół-automat. Nie
Zamberlan Vioz GTX Lady
Damskie buty trekkingowe w klasycznym wydaniu. Pełna skórzana cholewka o tradycyjnej linii i maksymalne dopasowanie do stopy to charakterystyczne elementy, które wyróżniają je na tle konkurencji.
Model będący najwierniejszym towarzyszem wielokilometrowych wędrówek z ciężkim plecakiem trekkingowym. Doskonale czuje się na szlakach zarówno w górskim otoczeniu, jak i w łatwiejszym terenie. Buty te swoją niezawodność udowodniły już podczas wielu sezonów użytkowania przez najwierniejsze fanki.

Buty trekkingowe Zamberlan Vioz GTX® Lady to najczęstszy wybór pań zafascynowanych długimi wędrówkami. Model ten posiada dość tradycyjny wygląd. Dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych materiałów całość oferuje fantastyczne właściwości użytkowe. Specjalnie dobrana skóra licowa jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Za pełne zabezpieczenie stopy przed deszczem czy śniegiem odpowiada zastosowana membrana GORE-TEX® Performance Comfort. Utrzymuje ona odpowiednie warunki klimatyczne także w czasie intensywnego marszu.

Damskie buty do zaawansowanej turystyki pieszej marki Zamberlan doskonale spisują się zarówno podczas wielodniowych wypraw, jak i krótszych wycieczek w wymagającym terenie. Za maksymalny komfort każdego kroku odpowiada specjalna budowa cholewki Flex-STM oraz odpowiednio wyprofilowana podeszwa. Pozwalają one na jeszcze efektywniejszą wędrówkę.

Damskie buty trekkingowe Zamberlan Vioz GTX® Lady to:
  • Doskonałe połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań;
  • Pełne dostosowanie do damskiej stopy;
  • Wytrzymała cholewka z wysokiej jakości licowej skóry;
  • Wodoodporna membrana GORE-TEX® Performance Comfort;
  • Świetne wsparcie kostki podczas marszu z ciężkim plecakiem;
  • Optymalne wyprofilowanie podeszwy ułatwiające stawianie kolejnych kroków;
  • Przyczepna podeszwa Vibram® 3D;
  • Wysoka jakość gwarantowana dzięki produkcji we Włoszech.
GORE-TEX®
GORE-TEX® to najbardziej znana na świecie membrana wodoodporna stosowana w zaawansowanych butach trekkingowych i górskich. Jej głównym zadaniem jest ochrona buta przed dostawaniem się wody do środka, przy jednoczesnym umożliwieniu odprowadzania wilgoci powstającej w czasie wysiłku na zewnątrz. Membrana GORE-TEX® doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Hydrobloc®
Hydrobloc® to opatentowany przez markę Zamberlan sposób bardzo trwałej impregnacji oraz obróbki skóry na etapie jej produkcji. Dzięki temu charakteryzuje się ona zwiększoną wodoodpornością, jest mniej wrażliwa na zabrudzenia, a także posiada doskonałą wytrzymałość. Obuwie wykonane ze skóry Hydrobloc® cechuje się wysoką żywotnością i świetnymi cechami użytkowymi.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Tofane NW GTX RR
1 549,00 zł
zobacz szczegóły
Sella NW GTX RR
1 729,00 zł
zobacz szczegóły
Z85 Gardena NW GTX
1 299,00 zł
zobacz szczegóły