Buty turystyczne niskie
lekkość, zwinność i doskonała przyczepność
Buty turystyczne niskie
oddcyhalność, niska waga i świetna dynamika
buty turystyczne niskie

Crosser RR

Buty będące zastosowaniem nowoczesnej koncepcji lekkiego i wytrzymałego buta terenowego w praktyce. Częsty wybór doświadczonych turystów, poszukujących maksymalnej wygody na wymagających szlakach.
419,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Cholewka Cordura, Kevlar
Membrana Nie
Podeszwa Vibram® Speed Hiking
Podszewka Materiał tekstylny
Śródpodeszwa Pianka EVA
Wzmocniony przód Tak

Zamberlan Crosser RR
Buty będące zastosowaniem nowoczesnej koncepcji lekkiego i wytrzymałego buta terenowego w praktyce. Częsty wybór doświadczonych turystów, poszukujących maksymalnej wygody na wymagających szlakach.
Model należący do dość nowej kolekcji Speed Hiking, będącej odpowiedzią włoskiego producenta obuwia na ciągle zmieniające się potrzeby użytkowników. Buty Zamberlan Crosser RR to propozycja nie tylko dla osób zafascynowanych coraz szybszym zdobywaniem szczytów, ale także dla turystów oczekujących maksymalnej wygody, czy wszystkim poszukującym wszechstronnego modelu do zróżnicowanych aktywności górskich.

Model ten umiejętnie łączy w sobie cechy, jakimi charakteryzują się buty podejściowe i turystyczne. Dobra amortyzacja, zapewniana przez warstwę pianki, grubszą pod piętą oraz dużo przestrzeni na palce, gwarantują wysoki komfort na dłuższych trasach. Cała konstrukcja cechuje się również niską wagą, dzięki czemu nie obciąża dodatkowo nóg w trakcie szybkiego marszu.

Buty terenowe Zamberlan Crosser RR posiadają również wiele cech charakterystycznych tylko dla specjalistycznego obuwia górskiego. Dodatkowe wzmocnienia w dolnej części cholewki oraz z przodu świetnie zabezpieczają przed przypadkowymi uszkodzeniami w wymagającym terenie. Optymalnie spisuje się również podeszwa Speed Hiking, oferująca wyśmienitą trakcję na szybko zmieniającym się podłożu. Cała konstrukcja została ukierunkowana na szybkie przemieszczanie się po szlakach o zróżnicowanej trudności. Buty te oferują doskonałe połączenie stabilności, przyczepności i maksymalnej zwinności.

Buty terenowe Zamberlan Crosser RR to:
  • Wytrzymałe materiały takie jak Cordura czy Kevlar;
  • Sprawne odprowadzenie ciepła i wilgoci od stopy;
  • Umiarkowana waga;
  • Wzmocnienia w kluczowych miejscach cholewki;
  • Skuteczna amortyzacja;
  • Świetna przyczepność dzięki podeszwie Vibram® Speed Hiking.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Airound GTX RR Lady
699,00 zł
zobacz szczegóły
Intrepid RR
599,00 zł
zobacz szczegóły
Airound GTX RR
699,00 zł
zobacz szczegóły