Buty turystyczne niskie
lekkość, zwinność i doskonała przyczepność
Buty turystyczne niskie
oddcyhalność, niska waga i świetna dynamika
buty turystyczne niskie

Zenith GTX RR Lady

Model będący niezwykle wygodnymi damskimi butami turystycznymi o wielu zastosowaniach. Świetnie sprawdzi się w czasie wycieczek oraz wszelkich aktywności w łatwiejszym terenie.
519,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Cholewka Naturalna skóra dwoinowa, Cordura
Membrana GORE-TEX® Extended Comfort Footwear
Podeszwa Vibram® Active
Podszewka Materiał tekstylny
Śródpodeszwa Pianka EVA
Wzmocniony przód Tak

Zamberlan Zenith GTX RR Lady
Model będący niezwykle wygodnymi damskimi butami turystycznymi o wielu zastosowaniach. Świetnie sprawdzi się w czasie wycieczek oraz wszelkich aktywności w łatwiejszym terenie.
Damska wersja wszechstronnych i bardzo wygodnych butów turystycznych, które doskonale sprawdzają się w trakcie pieszej eksploracji szlaków i bezdroży. Całość została zaprojektowana z dbałością o najmniejsze szczegóły, a optymalne dopasowanie do damskiej stopy oferuje wygodę przez cały dzień użytkowania, zarówno w terenie, jak i w bardziej cywilizowanym otoczeniu.

Damskie buty turystyczne Zamberlan Zenith GTX® RR Lady posiadają charakterystyczną cholewkę, w której wykorzystano naturalną skórę, uzupełnioną przez panele z lekkiego i niezwykle wytrzymałego materiału. Daje to optymalne połączenie oddychalności i wytrzymałości. Buty dobrze sprawują się również w przejściowych porach roku, dzięki zastosowaniu membrany GORE-TEX® Extended Comfort, która nie dopuszcza wody do wnętrza buta. Całość umożliwia jednak pozbycie się wilgoci i zapewnienie stopie optymalnych warunków.

O wszechstronnym charakterze butów decyduje też użyta podeszwa. Model Vibram® Active to udany kompromis między przyczepnością w terenie, a wygodą przemieszczania się na po utwardzonych nawierzchniach. Dzięki temu buty sprawdzają się niemal w każdym otoczeniu. Niezwykle ceniony jest również system amortyzacji ZCS, na który składa się między innymi panel z pianki tłumiącej wstrząsy, która zmniejsza obciążenia przenoszone na kolana w czasie intensywnego marszu.

Damskie buty do turystki Zamberlan Zenith GTX® RR Lady to:
  • Idealne dopasowanie do damskiej stopy;
  • Niezwykle udana stylistyka;
  • Doskonałe połączenie w cholewce naturalnej skóry i materiałowych paneli;
  • Hydrofobowa impregnacja Hydrobloc® skutecznie chroniąca przed szybkim namakaniem;
  • Wysoka oddychalność, utrzymująca optymalny dla stopy klimat;
  • Pełna ochrona przed wodą dzięki membranie GORE-TEX® Extended Comfort;
  • Komfortowe wnętrze;
  • Zwiększona wytrzymałość dzięki wzmocnieniu w okolicy palców.
GORE-TEX®
GORE-TEX® to najbardziej znana na świecie membrana wodoodporna stosowana w zaawansowanych butach trekkingowych i górskich. Jej głównym zadaniem jest ochrona buta przed dostawaniem się wody do środka, przy jednoczesnym umożliwieniu odprowadzania wilgoci powstającej w czasie wysiłku na zewnątrz. Membrana GORE-TEX® doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Hydrobloc®
Hydrobloc® to opatentowany przez markę Zamberlan sposób bardzo trwałej impregnacji oraz obróbki skóry na etapie jej produkcji. Dzięki temu charakteryzuje się ona zwiększoną wodoodpornością, jest mniej wrażliwa na zabrudzenia, a także posiada doskonałą wytrzymałość. Obuwie wykonane ze skóry Hydrobloc® cechuje się wysoką żywotnością i świetnymi cechami użytkowymi.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Intrepid RR
599,00 zł
zobacz szczegóły