Buty turystyczne niskie
lekkość, zwinność i doskonała przyczepność
Buty turystyczne niskie
oddcyhalność, niska waga i świetna dynamika
buty turystyczne niskie

Zenith GTX RR

Klasyka w kolekcji włoskiego producenta obuwia. Lekkie półbuty turystyczne wyposażone w membranę, gwarantujące wygodę w niezliczonej ilości sytuacji.
519,00 zł
sklep on-line tabela rozmiarów

Dane techniczne

Cholewka Naturalna skóra dwoinowa, Cordura
Membrana GORE-TEX® Extended Comfort Footwear
Podeszwa Vibram® Active
Podszewka Materiał tekstylny
Śródpodeszwa Pianka EVA
Wzmocniony przód Tak

Zamberlan Zenith GTX RR
Klasyka w kolekcji włoskiego producenta obuwia. Lekkie półbuty turystyczne wyposażone w membranę, gwarantujące wygodę w niezliczonej ilości sytuacji.
Niezwykle popularne buty włoskiej marki Zamberlan, które cieszą się niezmiennym powodzeniem od wielu sezonów. Wynika to między innymi z ich wszechstronności, która sprawia, że doskonale sprawdzą się w czasie wyjazdów turystycznych czy krótszych wycieczek po łatwiejszych szlakach, jak również podczas codziennego użytkowania. Wszędzie zapewnią wysoki komfort i optymalną ochronę stopy.

Charakterystyczny wygląd buty turystyczne Zamberlan Zenith GTX® RR zawdzięczają budowie cholewki, w której wykorzystano naturalną skórę, uzupełnioną przez panele z lekkiego i niezwykle wytrzymałego materiału. Daje to optymalne połączenie oddychalności i wytrzymałości. Buty dobrze sprawują się również w przejściowych porach roku dzięki zastosowaniu membrany GORE-TEX® Extended Comfort, która nie dopuszcza wody do wnętrza buta. Całość umożliwia jednak pozbycie się wilgoci i zapewnienie stopie optymalnych warunków.

Zastosowanie dopracowanego, terenowego bieżnika, zapewnia odpowiednią przyczepność zarówno na bezdrożach, jak i na utwardzonym podłożu, dzięki czemu buty zachowują dużą wszechstronność. System amortyzacji ZCS składa się między innymi z pianki tłumiącej wstrząsy, która zmniejsza obciążenia przenoszone na kolana w czasie intensywnego marszu. Wielozadaniowe buty turystyczne to optymalny wybór dla wszystkich poszukujących maksymalnie wszechstronnego obuwia.

Buty turystyczne Zamberlan Zenith GTX® RR to:
  • Świetny wygląd, dzięki czemu buty sprawdzają się nie tylko w terenie;
  • Doskonałe połączenie w cholewce naturalnej skóry i materiałowych paneli;
  • Hydrofobowa impregnacja Hydrobloc® skutecznie chroniąca przed szybkim namakaniem;
  • Wysoka oddychalność, utrzymująca optymalny dla stopy klimat;
  • Pełna ochrona przed wodą dzięki membranie GORE-TEX® Extended Comfort;
  • Komfortowe wnętrze;
  • Zwiększona wytrzymałość dzięki wzmocnieniu w okolicy palców.
GORE-TEX®
GORE-TEX® to najbardziej znana na świecie membrana wodoodporna stosowana w zaawansowanych butach trekkingowych i górskich. Jej głównym zadaniem jest ochrona buta przed dostawaniem się wody do środka, przy jednoczesnym umożliwieniu odprowadzania wilgoci powstającej w czasie wysiłku na zewnątrz. Membrana GORE-TEX® doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Hydrobloc®
Hydrobloc® to opatentowany przez markę Zamberlan sposób bardzo trwałej impregnacji oraz obróbki skóry na etapie jej produkcji. Dzięki temu charakteryzuje się ona zwiększoną wodoodpornością, jest mniej wrażliwa na zabrudzenia, a także posiada doskonałą wytrzymałość. Obuwie wykonane ze skóry Hydrobloc® cechuje się wysoką żywotnością i świetnymi cechami użytkowymi.
Vibram®
Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy stosowane tylko w najwyższej klasy obuwiu. W modelach turystycznych i górskich najbardziej ceniona jest oferowana przez nie przyczepność w terenie oraz wysoka wytrzymałość. Wybierając model z podeszwami marki Vibram® można mieć pewność, że doskonale sprawdzą się one w warunkach, do jakich zostały stworzone.
ZCS
ZCS (Zamberlan Cushioning System) to system amortyzacyjny stosowany w wysokiej klasy obuwiu terenowym. Odpowiednie rozmieszczenie paneli tłumiących drgania, wykonanych z pianki o różnej gęstości, doskonale pochłania wstrząsy powstające podczas każdego kroku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort przemieszczania się na dłuższych i krótszych trasach.
RRS Rubber Reinforcement System
RRS (Rubber Reinfocement System) to specjalna technologia umieszczania w butach trekkingowych i górskich wytrzymałego gumowego otoku lub wzmocnienia z przodu, stosowana przez markę Zamberlan. Dzięki niej buty charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i dłużej zachowują nadany im pierwotnie kształt.

Zobacz także

Zenith GTX RR Lady
519,00 zł
zobacz szczegóły
Crosser GTX RR Lady
589,00 zł
zobacz szczegóły
Airound GTX RR Lady
699,00 zł
zobacz szczegóły